Dzięki Wam możemy rozwijać się szybciej!

Firma ATLAS jest obecnie potentatem w zakresie chemii budowlanej na polskim rynku. Słynie z niezwykle szerokiego wachlarza asortymentu, dającego możliwość budowy lub remontu zarówno budynków mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Marka wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością i trwałością oferowanych materiałów,

a także innowacyjnością rozwiązań. Bardzo dużą wagę przykłada do ochrony środowiska naturalnego, już na etapie projektowania produktów, a także do podnoszenia kwalifikacji załogi. Jest doskonale znana miłośnikom sportu, jako sponsor wielkich talentów m.in. Kamila Stocha, czy partner łódzkiej Atlas Areny.

BSG Sp. z o. o. to firma założona w 1996r. i od tego czasu prężnie rozwijająca swoją działalność. Aktywność na rynku opiera przede wszystkim na produkcji klejów poliuretanowych do granulatów gumowych i piankowych, systemów do układania nawierzchni sportowych oraz impregnatów ochronnych do betonu. Tym samym znacząco przyczynia się do rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej i do promowania ruchu w regionie. Zapewnia wysoką jakość materiałów, współpracując z renomowanymi spółkami, takimi jak Bayer, Brenntag, DOW, Huntsman, Rokita. Jest laureatem prestiżowego rankingu Gazele Biznesu 2017, który zestawia najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce.

epufloor.png

Firma zajmuje się dostarczaniem nawierzchni sportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szeroko rozbudowanej sieci kontaktów z dostawcami oraz wykonawcami, udało jej się zbudować markę rozpoznawalną na rynku globalnym. Epufloor oferuje budowę obiektów sportowych, instalację sztucznej trawy, nawierzchni poliuretanowych, akrylowych i parkietów sportowych. Od lat angażuje się w inicjatywy wspierające łódzki sport i wspomaga przedsięwzięcia promujące aktywność fizyczną.

barry.jpg

Potentat produkcji wyrobów na bazie kakao oraz czekoladowy. Firma powstała w wyniku fuzji dwóch znaczących firm z wieloletnimi tradycjami: belgijskiej Callebaut oraz belgijskiej Cacao Barry. Grupa posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie. Jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji, oferując pełen zakres usług w dziedzinie rozwoju produktów, unowocześnienia produkcji oraz procesów szkoleniowych i marketingowych. 

icon-1532.png

Pako - Trans to Łódzka firma, doskonale zanana w regionie, zajmuje się drogowym przewozem towarów. Oferuje usługi z zakresu logistyki oraz spedycji. Aktywnie wspiera inicjatywy sportowe. Z Coolpack Mini Basket Ligą współpracuje od 2017 r.

Skontaktuj się z nami
ZOSTAŃ SPONSOREM
MiniLigi!